| Subkrybuj kanał RSS

Jak nas widzą…

14 sierpnia 2011 | Autor:
Kategoria: Kleszczów


Natknąłem się na przewodnik dla pielgrzymowiczów z miasta Ełk, pielgrzymka rok 2010, ciekawie nas widzą i opisują:-)

Odpowiedzi: 4 do wpisu “Jak nas widzą…”

 1. poirytowany napisał(a):

  Pokrycie leśnych dróg asfaltem nazwałbym rozwojem infrastruktury, co jest dobre dla miejscowości.
  Swoją drogą ciekawe kto pisał ten przewodnik, może jakiś mnich asceta, który z asfalten ma mało do czynienia, gdyż siedzi w swojej pustelni całymi dniami.


 2. priem napisał(a):

  Gdzie oni ten brak wody widzą. Jak na przewodnik dla pielgrzymów to może warto by dodać parę słów o zabytkowym kościele w Łękińsku. Ciekawe czy zabrali z sobą maski przeciw gazowe?


 3. robert napisał(a):

  poirytowany jeszcze zapragniesz kiedyś tych dróg w lesie naturalnych, to fakt że infrastruktura w naszej gminie sie rozwija i to dosyc mocno – ale czy wszedzie sa te drogi tak potrzebne? jak tak dalej pójdzie zamiast lasów bedziemy mieli wybrukowane place – tylko po co? takich niepotrzebnych inwestycji w naszej gminie jest sporo, mozna by było cos innego w to miejsce zrobic np. przychodnie zdrowia z prawdziwego zdarzenia – taką jakim jest Bełchatowski MegaMed, bo stac jest gmine na to, ale tu znowu trzeba zmienic obecnego kierownika naszego osrodka który leczyc tez nie potrafi, a niestety w kazdym wieku naszego zycia potrzebujemy pomocy lekarskiej, o która trudno jest w Kleszczowie – taka niestety jest prawda, pozdrawiam


 4. Jarosław Rzeźnik napisał(a):

  Niedawno dokonano zmian w Planie Zagospodarowania Przestrzennego wielu miejscowości. Z tego co słyszałem panowała wolna amerykanka. Bez przemyślenia godzono się dopuszczać zabudowę mieszkalną kto gdzie zapragnął.

  Planowanie przestrzenne powinno być planowaniem z uwzględnieniem wszystkich konsekwencji takich, a nie innych decyzji. Obawiam się że u nas w gminie w pogoni za pieniądzem z działek niegdyś rolnych, a teraz budowlanych mogło dojść do pochopnych decyzji.

  A betonowy krajobraz bez terenów zielonych i polnych dróg w gminie jak by nie było wiejskiej to tylko czubek góry lodowej. Głębiej w wyniku nieprzemyślanych decyzji mogą pojawić się takie problemy jak doprowadzenie mediów, ich eksploatacja po kosztach być może dużo wyższych co wpłynie na ceny dla wszystkich mieszkańców.

  Kleszczów wiecznie bogaty nie będzie by dotować różne dobra i świadczenia.


Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Wyniki II tury wyborów na... (1)
  • Avatar użytkownikaJacek { remont ulicy ogrodowej? Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo - nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę,... } – Nov 09, 12:06 AM
 • Kleszczowski dylemat? Wręcz przeciwnie! (2)
  • Avatar użytkownikaJacek { Miejmy nadzieję, że coś się zmieni. Niezależnie od tego czy Pan Michałek wygra trzeba trzymać rękę na pulsie. } – Nov 04, 7:44 PM
  • Avatar użytkownikaKarol { Poświęciłem chwilę i zrobiłem takie zestawienie, po którym dość wyraźnie widać czy i jak szanujemy w Gminie pieniądz: Rewal, który jest w rankingu najbogatszych gmin... } – Nov 02, 10:06 AM
 • KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów... (4)
  • Avatar użytkownikaMieszkaniec { Myślę że nie Jarek może się pakować bo to co ludzie mówiom to chyba Arek będziesz musiał się pakować razem ze swoim góru Slawkiem. Ludzie... } – Oct 29, 6:56 PM
  • Avatar użytkownikaArek { Jarek,pakuj się!!!!! Chojnowski zrobi z tobą porządek już niedługo. Poczyści ze spółek łudzi którzy nie byli lojalni!!! Mam nadzieję, że tak będzie!!!! } – Oct 28, 10:09 PM
  • Avatar użytkownikaJacek { Jeszcze dodam co mi się nasuwa teraz, Otóż z politycznego punktu widzenia (chociaż nie cierpię polityki i polityków), obecny wójt to raczej PO a pomysł... } – Oct 28, 12:24 AM