| Subkrybuj kanał RSS

Jak nas widzą…

14 sierpnia 2011 | Autor:
Kategoria: Kleszczów


Natknąłem się na przewodnik dla pielgrzymowiczów z miasta Ełk, pielgrzymka rok 2010, ciekawie nas widzą i opisują:-)

Odpowiedzi: 4 do wpisu “Jak nas widzą…”

 1. poirytowany napisał(a):

  Pokrycie leśnych dróg asfaltem nazwałbym rozwojem infrastruktury, co jest dobre dla miejscowości.
  Swoją drogą ciekawe kto pisał ten przewodnik, może jakiś mnich asceta, który z asfalten ma mało do czynienia, gdyż siedzi w swojej pustelni całymi dniami.


 2. priem napisał(a):

  Gdzie oni ten brak wody widzą. Jak na przewodnik dla pielgrzymów to może warto by dodać parę słów o zabytkowym kościele w Łękińsku. Ciekawe czy zabrali z sobą maski przeciw gazowe?


 3. robert napisał(a):

  poirytowany jeszcze zapragniesz kiedyś tych dróg w lesie naturalnych, to fakt że infrastruktura w naszej gminie sie rozwija i to dosyc mocno – ale czy wszedzie sa te drogi tak potrzebne? jak tak dalej pójdzie zamiast lasów bedziemy mieli wybrukowane place – tylko po co? takich niepotrzebnych inwestycji w naszej gminie jest sporo, mozna by było cos innego w to miejsce zrobic np. przychodnie zdrowia z prawdziwego zdarzenia – taką jakim jest Bełchatowski MegaMed, bo stac jest gmine na to, ale tu znowu trzeba zmienic obecnego kierownika naszego osrodka który leczyc tez nie potrafi, a niestety w kazdym wieku naszego zycia potrzebujemy pomocy lekarskiej, o która trudno jest w Kleszczowie – taka niestety jest prawda, pozdrawiam


 4. Jarosław Rzeźnik napisał(a):

  Niedawno dokonano zmian w Planie Zagospodarowania Przestrzennego wielu miejscowości. Z tego co słyszałem panowała wolna amerykanka. Bez przemyślenia godzono się dopuszczać zabudowę mieszkalną kto gdzie zapragnął.

  Planowanie przestrzenne powinno być planowaniem z uwzględnieniem wszystkich konsekwencji takich, a nie innych decyzji. Obawiam się że u nas w gminie w pogoni za pieniądzem z działek niegdyś rolnych, a teraz budowlanych mogło dojść do pochopnych decyzji.

  A betonowy krajobraz bez terenów zielonych i polnych dróg w gminie jak by nie było wiejskiej to tylko czubek góry lodowej. Głębiej w wyniku nieprzemyślanych decyzji mogą pojawić się takie problemy jak doprowadzenie mediów, ich eksploatacja po kosztach być może dużo wyższych co wpłynie na ceny dla wszystkich mieszkańców.

  Kleszczów wiecznie bogaty nie będzie by dotować różne dobra i świadczenia.


Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Co z odpadami na Głównej? (2)
  • Avatar użytkownikaPrzemysław Grzegorczyk { Pewnie nietrudno, o ile Ekoregion zgłosił w Urzędzie, że nie odbierze odpadów z tego odcinka drogi. Jeżeli zgłosili, to widać w urzędzie nie ma nikogo... } – Aug 15, 11:16 PM
  • Avatar użytkownikaEfka { Tak trudno było w porozumieniu z Komunalką dla tych kilkudziesięciu posesji zorganizować dowiezienie pojemników ze śmieciami do miejsca dostępnego dla śmieciarki z Eko-Regionu? Przemek tym... } – Aug 15, 3:10 PM
 • Kleszczów kontratakuje! (2)
  • Avatar użytkownikaKika { A nie pisałam!!! Radny wrócił z urlopiku i juź to dzięki niemu rada podjęła uchwałę no i oczywiście jego ruchowi na Facebooku. Źałosne to trochę.... } – Jul 15, 11:42 AM
  • Avatar użytkownikaMieszkaniec Kleszczowa { Dlaczego nikt nie pisze nic o tej inicjatywie mieszkancow gminy ktora juz w polo markecie jest widoczna. Mam nadzieje ze w poniedzialek o 16 pod... } – Jul 12, 10:03 PM
 • Nie dla "Rozbioru Kleszczowa!" (1)
  • Avatar użytkownikaStanisław Hejak { W historii ostatnich dziesięcioleci nie było czegoś takiego.Przypominam rok 1948.Ówczesna władza zwierzchnia (oczywiście nie gminna)usiłowała odłączyć WOLICĘ.Wizjonerzy chcieli ją wcielić do gminy Dobryszyce.Wielka zasługa ówczesnych... } – Jul 08, 12:26 PM
 • Jest! Wójt się wreszcie obudził! (4)
  • Avatar użytkownikaRamires { Spokojnie nie martwmy się do przodu. Mamy przecież radnego powiatowego z PIS-u. On nam pomoże, jest specjalistą z wielu specjalizacji. } – Jul 06, 8:10 PM