| Subkrybuj kanał RSS

Turniej siatkarski w Żłobnicy. Łuszczanowice górą!!!

14 czerwca 2012 | Autor:
Kategoria: Kleszczów, Sport, Żłobnica

W dniu 10.06.2012r. odbył się turniej siatkarski w Żłobnicy, był to już 4 turniej zorganizowany przez LKS Omega Kleszczów, pod dowództwem Pana Lesława Janczyka.

W turnieju wystąpiły 3 drużyny: Łuszczanowice, Brudzice oraz gospodarz Żłobnica. Mecze zostały rozegrane do 2 wygranych setów.

Turniej odbył się przy pięknej pogodzie. Dla kibiców którzy przybyli było to zapewne ciekawe spędzenie dnia. Słońce jedynie przeszkadzało zawodnikom, którym w niektórych sytuacjach trudno było zobaczyć piłkę.

O godzinie 10 drużyny Żłobnicy i Brudzic rozpoczeli turniej, w 1 secie wygranym przez chłopaków z Brudzic widać było zdenerwowanie i stres u chłopaków ze Żłobnicy co najbardziej zaszkodziło im w wygranej tego seta, 2 set należał jednak dla drużyny gospodarzy którzy się przełamali, zaryzykowali, bo wiedzieli że nie mają już nic do stracenia, Wynik meczu rozstrzygnął się w 3 secie. Gra była wyrównana ale w końcówce więcej zimnej krwi zachowali zwycięzcy poprzedniego turniej czyli Brudzice.
Wynik: Brudzice – Żłobnica 2:1

Drugi mecz był pojedynkiem Brudzic z Łuszczanowicami. W tym pojedynku widać było zmęczenie chłopaków z Brudzic z poprzedniego meczu po wyrównanych setach. W końcówce brakowało im „tego czegoś” i przegrali oba sety.
Wynik: Łuszczanowice- Brudzice 2:0

W ostatnim meczu było już wszystko jasne o zwycięstwo w turnieju zagrają Łuszczanowice z gospodarzami Żłobnicą. Wynik 2:0 dla gospodarzy dawał im zwycięstwo w całym turnieju, strata seta lub porażka dawała zwycięstwo chłopakom z Łuszczanowic. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2:1 .
I wówczas było jasne IV turniej siatkarski wygrali po raz pierwszy zawodnicy z Łuszczanowic.
Poz. . Nazwa. Mecze. Sety. Pkt.
I. Łuszczanowice 2 3-2 3
II. Żłobnica 2 3-3 3
III. Brudzice 2 2-3 3

Nagrody dla drużyn wręczył organizator Pan Lesław Janczyk. Drużyna zwycięska otrzymała puchar oraz piłkę, pozostałe drużyny otrzymały piłki.

Odpowiedzi: 25 do wpisu “Turniej siatkarski w Żłobnicy. Łuszczanowice górą!!!”

1. agnieszka napisał(a):

A w Lidze Światowej 2012 – Polska na pierwszym miejscu w grupie B.
    Teraz właśnie trwa transmisja z meczu Polski z Kanadą (TV4). Polacy prowadzą w setach 2:0.
    Jutro grają z Brazylią 2 mecz (pierwszy wygrali Polacy)

2. agnieszka napisał(a):

Polacy wygrali właśnie ten mecz z Kanadyjczykami 3:0.

Dzisiaj młodzi reprezentanci naszej gminy, a dokładnie członkowie Szkolnego Koła PTSM działającego przy Szkole Podstawowej w Kleszczowie zdobyli III miejsce w turnieju piłki plażowej rozgrywanym podczas
    VIII Pieszego Rajdu „NENUFARY” BRZUSTÓW 2012.

A teraz…
    Wszyscy czekamy na mecz piłki nożnej Polska – Czechy.

3. Arkadiusz Klewin napisał(a):

Emocje przed meczem Polska-Czechy rosną!!! Miejmy nadzieje, że po tym meczu dalej będziemy mogli kibicować naszym. Obstawiam wynik 2:1 dla naszych, będzie ciężko ale wierzę, że damy rade. Szkoda że nikt w gminie nie pomyślał na stworzeniu strefy kibica w większej grupie oglądanie i kibicowanie naszym jest na pewno lepsze.

4. agnieszka napisał(a):

Właśnie na Twoim Kleszczowie powstała strefa kibica :) :) :)

Obstawiam taki sam wynik. 2:1 dla Polski.

5. agnieszka napisał(a):

6. Przemyslaw Grzegorczyk napisał(a):

Szkoda, że Solpark o tym nie pomyślał. Jest amfiteatr, więc można było załatwić telebim i urządzić gminne wspieranie reprezentacji Polski.

12. agnieszka napisał(a):

Kolejna bramka dla Niemców i prowadzą 2:1.

Sama jestem w strefie kibica na Twoim Kleszczowie?

Lepsi zwyciężają.

W Kleszczowie Ryszard Ciągło wygrał w konkursie na stanowisko na Dyrektora Gimnazjum.

17. agnieszka napisał(a):

Gratuluję koledze!!!

18. ll napisał(a):

A może trochę z uśmiechem?

19. Jola napisał(a):

20. Przemyslaw Grzegorczyk napisał(a):

To bardziej zmiana wiatru. Czuję jego powiew.

21. agnieszka napisał(a):

22. agnieszka napisał(a):

Polscy siatkarze w Lidze Światowej grają dziś w finale turnieju z USA
    ( Polsat sport. 19:50) Walczą o złoto. Mecz właśne się zaczyna.

23. agnieszka napisał(a):

Pierwszy set wgraliśmy!!!

24. agnieszka napisał(a):

Prowadzimy 2:0 w setach. 25:17; 26:24. Będzie 3:0… z mistrzami olimpijskimi?

25. agnieszka napisał(a):

Mamy złoto.
    Polska wygrała mecz finalowy Ligi Światowej siatkówki 3:0. Pokonaliśmy mistrzów olimpijskich, drużynę USA. Za chwilę ceromonia medalowa.

Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

• Czy w Naszej Gminie liczy... (1)
    • Avatar użytkownikakasjer { Przykazania: Przemek pamiętaj: 1. Kasa zawsze musi być w korycie. 2. Jeżeli koryto jest za małe i kasy jest za dużo, to trzeba zbudować większe... } – sty 17, 9:29 PM
  • Gmina bez barier-prezesi się zmieniają... (3)
    • Avatar użytkownikawindiarz { Myślę, że gdyby nie ta nieszczęsna winda, to chłopak pracowałby do dziś. Ale jeżeli ciągle winda się psuje, to jak pracownik ma dotrzeć do pracy... } – sty 12, 10:30 PM
    • Avatar użytkownikaPrzemysław Grzegorczyk { Widać kogoś interesuje, bo chłopaka niepełnosprawnego zwolnili z pracy w FRGK motywując likwidacją stanowiska pracy. Co niektórych udało się przesunąć na inne stanowiska i w... } – sty 08, 1:51 PM
    • Avatar użytkownikawindiarz { Przemku przy całym moim poparciu dla Twojej inicjatywy, to jednak radzę Ci, abyś dał sobie siana z tą windą i z tymi podjazdami. Przecież widzisz,... } – gru 27, 11:13 PM
  • Co się dzieje w Fundacji? (1)
  • Stało się. Jedno z najdroższych... (1)
    • Avatar użytkownikafalus { Brawo, brawo, brawo niech żyją inwestycje i nadworny inżynier. Nie ma to jak budować w Kleszczowie :) Ciekawe, czy chociaż zdążą oddać przedszkole przed wyborami.... } – lis 24, 4:25 PM