| Subkrybuj kanał RSS

eSport, to naprawdę ma sens! Przykład z życia.

23 października 2013 | Autor:
Kategoria: eSport, Kleszczów, Wideo Relacje


Ocelote, profesjonalny gracz i jego historia.

Przedstawiliśmy wam już trochę informacji na temat eSportu, jakie może dawać korzyści i na jaką skale się rozrasta. Dziś przedstawimy wam sylwetkę pewnego gracza (chyba obecnie najpopularniejszego w eSporcie), który wywodzi się z biednej rodziny mieszkającej w Madrycie. Rodzina na początku nie była zadowolona z tego, że syn gra i chce to trenować. Mimo tego zaakceptowali tą decyzje i ich życie totalnie się zmieniło.

Poniżej artykuł, który przybliży wam samą sylwetkę Ocelota i jego rodziny, oraz… to ile zarabia dzięki eSportowi.
http://mmo24.pl/artykuly/do-czytania/ocelote-zarabia-niemal-milion-dolarów-rocznie!.html

Czy nie byłoby wspaniale mieć gracza w świecie, z naszego regionu, który będzie grał na najwyższym poziomie? Dzięki temu będzie się utrzymywał, rozsławiał miejsce gdzie zaczynał i ludzi, którzy mu pomogli ten cel osiągnąć. Do tego dąży Stowarzyszenie eSport Kleszczów (w organizacji), które za cel stawia sobie organizowanie eSportu w regionie. Chcemy stworzyć warunki by mogły powstać drużyny, które będą miały gdzie trenować w warunkach turniejowych, chcemy również organizować regionalne turnieje.

Odpowiedzi: 2 do wpisu “eSport, to naprawdę ma sens! Przykład z życia.”

 1. Player1 napisał(a):

  Czy w najbliższym czasie odbędzie się jakiś turniej LOLa dla ludzi z naszej gminy ?


 2. Wojciech Rzeźnik napisał(a):

  W tym momencie jesteśmy na etapie rejestracji stowarzyszenia. W zasadzie na dniach powinniśmy dostać papier z KRS o zarejestrowaniu. Kiedy sprawy organizacyjne będą za nami zaczniemy myśleć nad datą turnieju.


Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Czy w Naszej Gminie liczy... (1)
  • Avatar użytkownikakasjer { Przykazania: Przemek pamiętaj: 1. Kasa zawsze musi być w korycie. 2. Jeżeli koryto jest za małe i kasy jest za dużo, to trzeba zbudować większe... } – sty 17, 9:29 PM
 • Gmina bez barier-prezesi się zmieniają... (3)
  • Avatar użytkownikawindiarz { Myślę, że gdyby nie ta nieszczęsna winda, to chłopak pracowałby do dziś. Ale jeżeli ciągle winda się psuje, to jak pracownik ma dotrzeć do pracy... } – sty 12, 10:30 PM
  • Avatar użytkownikaPrzemysław Grzegorczyk { Widać kogoś interesuje, bo chłopaka niepełnosprawnego zwolnili z pracy w FRGK motywując likwidacją stanowiska pracy. Co niektórych udało się przesunąć na inne stanowiska i w... } – sty 08, 1:51 PM
  • Avatar użytkownikawindiarz { Przemku przy całym moim poparciu dla Twojej inicjatywy, to jednak radzę Ci, abyś dał sobie siana z tą windą i z tymi podjazdami. Przecież widzisz,... } – gru 27, 11:13 PM
 • Co się dzieje w Fundacji? (1)
 • Stało się. Jedno z najdroższych... (1)
  • Avatar użytkownikafalus { Brawo, brawo, brawo niech żyją inwestycje i nadworny inżynier. Nie ma to jak budować w Kleszczowie :) Ciekawe, czy chociaż zdążą oddać przedszkole przed wyborami.... } – lis 24, 4:25 PM