| Subkrybuj kanał RSS

Wybory Samorządowe 2014 Wybory na Wójta Gminy Kleszczów- Sonda

12 listopada 2014 | Autor:
Kategoria: Kleszczów, Wybory


Pod linkiem zamieszczonym poniżej można oddać głos w sondzie. Zachęcam do głosowania. Wyniki zostaną opublikowane w piątek po godzinie 20.00.

http://www.interankiety.pl/interankieta/eddfe3b1b0b724d11b5b6602d7edbb6e

Odpowiedzi: 18 do wpisu “Wybory Samorządowe 2014 Wybory na Wójta Gminy Kleszczów- Sonda”

 1. sylwia napisał(a):

  Super pomysł, już kliknęłam oczywiście na Pana Jarka, najlepszego kandydata 🙂


 2. strażak napisał(a):


 3. Marcepan napisał(a):

  9 POWODÓW PRZEZ WZGLĄD NA KTÓRE NIE POWINNIŚMY GŁOSOWAĆ NA CHOJNOWSKIEGO i RDGK!!!!

  1. Miłościwie nam panujący pseudo wójt nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu taką jednostką samorządu terytorialnego jaką jest gmina.
  2. Decyzje podejmują za niego „z tylnego siedzenia” obcy ludzie, którym kompletnie w mojej opinii nie zależy na naszej gminie.
  3. Wszelkie stanowiska w zarządach gminnych spółek „pseudo wójt” Chojnowski powierzył ludziom z zewnątrz, których jedynym dotychczasowym sukcesem jest wprowadzenie TERRORU I STRACHU w relacjach naszych mieszkańców. Ludzie boją się przyjść na spotkania wyborcze i nie chcą publicznie przyznać się, że popierają p. Szczepockiego czy też p. Rzeźnika.
  Często słyszy się …
  „chłopie, co mam się wypowiadać i syn/córka robotę straci. Wiesz jak jest. Teraz trzeba uważać.”

  CZY TEGO CHCEMY? NIE!

  4. DPS! Dlaczego Chojnowski nie pokazał projektu umowy dot. kolejnej pożyczki w kwocie 3 mln?
  Przypomnę tylko, że DPS KOSZTOWAŁ JUŻ GMINE 6 000 000 ZŁ!!!!. NIKT NIE SPŁACA POŻYCZKI, OBIEKT NIE ISTNIEJE, A POJAWIA SIĘ WOKÓŁ NIEGO CORAZ WIĘCEJ WĄTPLIWOŚCI.
  Dlaczego wójtowi i całej jego świcie tak się z tym spieszy?
  O CO TU CHODZI?!

  5. Jak Chojnowski i całe to towarzystwo chce utrzymać gminę z turystyki? W JAKI SPOSÓB?
  MIESZKAŃCY CHCĄ PRZEDE WSZYSTKIM MIEJSC PRACY A NIE JEZIORKA W PERSPEKTYWIE KILKUDZIESIĘCIU LAT!!!! Uważam, że w gminie takiej jak nasza powinno stawiać się przede wszystkim na przemysł i nowe zakłady pracy. Turystyka (jeżeli już !) powinna być jedynie poboczną i prowadzoną w minimalnym zakresie działalnością gminy!!!

  6. GEOTERMIA!!! Jak można wydawać 400 milionów na budowę basenów!!?? LUDZIE!! Przecież taka inwestycja nie zwróci się nigdy! DLACZEGO CHOJNOWSKI WYBRAŁ NAJDROŻSZĄ OFERTĘ? DLACZEGO POWIERZA TEGO TYPU ZADANIA JAKIMŚ ŚMIESZNYM, MAŁYM I NIEDOŚWIADCZONYM FIRMOM?
  O CO TU CHODZI?

  7. Chojnowski to człowiek, który jeszcze nic dla Kleszczowa nie zrobił! Jako wieloletni przedstawiciel opozycji najpewniej Z REGUŁY GŁOSOWAŁ PRZECIW KOLEJNYM UCHWAŁOM REGULUJĄCYM ŻYCIE W NASZEJ GMINIE, A TERAZ PRZYPISUJE SOBIE WIELE SUKCESÓW! H-i-p-o-k-r-y-z-j-a!!!

  8. Kazimiera T. – kobieta, która budzi coraz więcej wątpliwości. Płaczliwe przemowy irytują coraz większą grupę ludzi. Niech sąd w końcu się wypowie i zamknie ten temat bo nie chcemy już słuchać tych mających na celu wzbudzić litość opowieści. Swoją drogą co zrobiłby (SŁUP) Chojnowski i jego świta gdyby zabrakło w ich szeregach tej kobiety.

  9. Nawet na spotkaniach wyborczych Chojnowski opowiada banialuki. Wozi ze sobą całą zgraję kolesiów, którzy „pilnują porządku na sali” (żeby przypadkiem nikt nie odważył się sprzeciwić). Sztuczne, inicjowane przez najemników oklaski, zakrzykiwanie osób zadających niewygodne pytania i obiecywanie gruszek na wierzbie. Szok! Na całe szczęście ludzie zaczęli dostrzegać to zakłamanie!!!

  Wszystkich czytelników informuję, że ten sam komentarz umieszczam również na info.!

  Pozdrawiam i życzę mądrych wyborów!

  NIE GŁOSUJCIE NA CHOJNOWSKIEGO!!!! POKAŻMY JEMU I JEGO KOLESIOM CZERWONĄ KARTKĘ!
  STOP!


 4. penitencjariusz napisał(a):

  Z domu głosuje nas czworo więc oddamy po jednym głosie na każdego kandydata żeby nikomu nie było przykro. Zadowoleni? To dobrze. Cześć!


 5. widz napisał(a):

  Podobno ogłosili już wyrok. Ma ktoś dokładniejsze przecieki, bo z tych moich ciekawie to dla tej Pani nie wygląda.


 6. Maly napisał(a):

  Podobno wszystko w zawiasach poza grzywna więc chyba nie jest tak źle. Ma ktoś coś oficjalnego?


 7. Paweł napisał(a):

  Podobno, że bez zawiasów i z zakazem sprawowania władzy. Trza było na posła a nie do rady byłby imunnitet


 8. widz napisał(a):


 9. Paweł napisał(a):

  No i wszystko jasne. Radną może być, a sie odwoła i diabli wiedzą co z tego wyjdzie. Biedna ta gmina 🙂 Zobaczymy co na to wyborcy.


 10. ka napisał(a):

  Jak się ktoś sprzeciwi to będzie miał to samo…
  Wyborcy wybiorą już w niedzielę. Większość zna całą sprawę.


 11. Mieszkaniec Wolicy napisał(a):

  Rzeznik jesteś smieszy kto na Ciebie bedzie glosowal, dlaczego nie publikowales sondazu wttrakcie glosowania I widac ze jesteś w zmowie z chojnowski m


 12. Arkadiusz Klewin napisał(a):

  do Mieszkaniec Wolicy
  Jarek Rzeźnik nie opublikował sondażu, ponieważ nie miał do niego dostępu. Jedyną osobą która miała dostęp do wyników głosowania byłem nią ja Arek Klewin


 13. Krasnoludek napisał(a):

  Panie Kornacki dlaczego pan nie przeprasza pana kandydata na radnego KWW RAZEM DLA GMINY KLESZCZÓW ,co ma pan to w ….? Jest wyrok sądu apelacyjnego prawomocny ,ma pan przeprosić i co? Dalej szkalujemy, co kto płaci ten wymaga ?


 14. Piotr napisał(a):

  Masz mój głos Jarek,powodzenia! 🙂


 15. apel napisał(a):

  Drodzy mieszkańcy, wybierajce mądrze. Jest wielka szansa na odsunięcie od władzy grupę rozwoju. Wreszcie odetchniemy pełna piersią. Jeszcze nigdy nie było tak blisko!


 16. apel napisał(a):

  Przypomnijcie sobie filmy. Jak poszczególni radni zachowywali si na spotkaniach rady. Do zobaczenia przy urnach!


 17. Anna napisał(a):

  Była wójt skazana – sąd orzekł że jest winna zarzucanych jej czynów. Obecny wójt, który ją popiera wg mojej oceny w sondażach wiele traci. Popiera byłą Wójt, która to spienieżyła ziemie wiadomo jak i uzyskała dochód dla swojej rodziny na ok 5 mln zł ! …. Fajne pieniądze… Przecież ona juz nie musi pracować przy takiej gotówce – odda z tego na kary najwyżej 1 mln zł i życie jak w Madrycie… Po co taki doradca Wójtowi Chojnowskiemu – ale bez doradcy wg mojej oceny „Wójt daleko nie zajedze” Po co nam taki Wójt?
  Proszę wszystkich mieszkańców Gminy Kleszczów o głębokie zastanowienie się i refleksję nad tym co się działo przez ostatnie lata w naszej Gminie. Jaki mieliśmy bałagan – komisarz, sekretarz …. do nowego Wójta. Nic się praktycznie nie działo w naszej Gminie nawiązując do wielkich obietnic obecnego Wójta.

  Uważam, że głos oddany na Jarosława Rzeźnika będzie tylko procentował dla naszej gminy. Zaufajmy przygotowanemu do swojej pracy z ludżmiy z Radą i Urzędem.


 18. Piotr napisał(a):

  Bede sie powtarzał…Jarek,powodzenia w wyborach,trzymam kciuki! 😉 …i nie tylko ja…


Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Wyniki II tury wyborów na... (1)
  • Avatar użytkownikaJacek { remont ulicy ogrodowej? Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo - nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę,... } – Nov 09, 12:06 AM
 • Kleszczowski dylemat? Wręcz przeciwnie! (2)
  • Avatar użytkownikaJacek { Miejmy nadzieję, że coś się zmieni. Niezależnie od tego czy Pan Michałek wygra trzeba trzymać rękę na pulsie. } – Nov 04, 7:44 PM
  • Avatar użytkownikaKarol { Poświęciłem chwilę i zrobiłem takie zestawienie, po którym dość wyraźnie widać czy i jak szanujemy w Gminie pieniądz: Rewal, który jest w rankingu najbogatszych gmin... } – Nov 02, 10:06 AM
 • KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów... (4)
  • Avatar użytkownikaMieszkaniec { Myślę że nie Jarek może się pakować bo to co ludzie mówiom to chyba Arek będziesz musiał się pakować razem ze swoim góru Slawkiem. Ludzie... } – Oct 29, 6:56 PM
  • Avatar użytkownikaArek { Jarek,pakuj się!!!!! Chojnowski zrobi z tobą porządek już niedługo. Poczyści ze spółek łudzi którzy nie byli lojalni!!! Mam nadzieję, że tak będzie!!!! } – Oct 28, 10:09 PM
  • Avatar użytkownikaJacek { Jeszcze dodam co mi się nasuwa teraz, Otóż z politycznego punktu widzenia (chociaż nie cierpię polityki i polityków), obecny wójt to raczej PO a pomysł... } – Oct 28, 12:24 AM