| Subkrybuj kanał RSS

Wyniki ankiety wyborczej

14 listopada 2014 | Autor:
Kategoria: Kleszczów, Wybory


Wybory Samorządowe 2014 Wybory na Wójta Gminy Kleszczów

W ankiecie odnotowaliśmy nieuczciwe praktyki. Z jednego adresu IP oddano 300 głosów na jednego kandydata/kandydatkę, na drugiego kandydata/kandydatkę z jednego adresu IP oddano 85 głosów. Dużo głosów pochodziło z sieci bełchatowskiej, a nie z naszego Arreksu. Rozumiemy 4-8 głosów z jednego IP (kilku domowników, kilka urządzeń w domu, laptop, telefon, komputer), ale 300, 85? Takie głosy zostały nieuwzględnione, znaczy się ich liczbę zredukowano do 5 głosów zamiast 300.

Wyniki prezentują się następująco.

Na kogo oddasz głos w wyborach na Wójta Gminy Kleszczów?
Odpowiedzi: 343 (100%)

 

sonda

 

Odpowiedzi: 13 do wpisu “Wyniki ankiety wyborczej”

 1. sylwia napisał(a):

  To grubo….i oszuści się tu znaleźli haha :), będzie druga tura, super!!!


 2. Arkadiusz Klewin napisał(a):

  Stworzyłem tą ankietę z myślą, że nasi mieszkańcy rozsądnie oddadzą głos na swojego kandydata bez żadnych oszustw, chociaż byłem ostrzegany wcześniej, że może się coś takiego zdarzyć. Zaufałem naszym mieszkańcom, ale niestety się zawiodłem. Szkoda


 3. idzpan napisał(a):

  To mi ankieta. To ci dopiero rzetelne wyniki.
  Ja też z sieci bełchatowskiej się odzywam, a jestem ze Żłobnicy, bo pracy dla mnie w Kleszczowie nie było.
  To jakaś kpina te tłumaczenia admina. Se wybrał adresy, z których zredukował głosy. A skąd wie, że te trzeba było zredukować?
  Że pan Jarek nie miał dostępu tylko pan Klewin. Przepraszam za insynuację, ale z których Klewinów? Bo jedną rodzinę znamy z wyjątkowej uczciwości.
  Miałem nauczyciela w szkole, który przy pracy domowej zawsze pytał: a kto dyktował?
  Więc Panowie jak się za coś zabieracie to dobrze byłoby mieć jakie takie pojęcie o funkcjonowaniu Internetu, sieci i migracji ludności.
  A tak to Pan Jarek zadowolony, a w niedziele( no w poniedziałek) będzie rozczarowany, oj będzie i to mocno, bo ja w zasięgu kilkudziesięciu osób, z którymi gadałem nie słyszałem, żeby chcieli się zmieścić w tych zmyślonych 34 procentach.
  Chyba, ze liczy, że sonda się spełni i wróci na łono krętaczy i przestępców, z którymi współpracował przez ponad rok, a teraz rzekomo się odwrócił.
  Może to prawda co wieść gminna niesie, że tylko na chwilę się odwrócił. Na wszelki wypadek nie warto na niego głosować. A tak dobrze się zapowiadał….
  W każdym razie.. ankieta – nieważne czy manipulowana przez uczestników, czy przez administratora – g*wno a nie rzetelna.
  Dziękuję, dobranoc.


 4. V. napisał(a):

  Te wszystkie sondaże to o kant d.. rozbić. A najlepsze są te z Kulis i Info. Jak Kulisy piszą wszystko pod RDG, a Info wzięło sondaż z facebooka Komitetu Wyborczego Rozwoju …to już bardziej wiarygodne są te robione przez CBOS 😉

  Wybory i tak zweryfikują wszystko…


 5. cichy napisał(a):

  Nic nowego.Swoja droga ze sie komus chcialo 300 razy odswiezac strone i klikac:).No chyba ze robil to w ramach obowiazkow sluzbowych to zwracam honor:))
  Mialem nadzieje ze ta kampania bedzie sie toczyc w cywilizowany sposób,niestety w naszej gminie jest to chyba niemozliwe.
  1.Chojnowski Slawomir-zmarnowany rok i niedotrzymane obietnice wyborcze a mimo to 40%.To swiadczy tylko o tym ze wyborcy oceniaja jeszcze gorzej jego kontrkandydatow.Smutna rzeczywistosc Kleszczowa.Widocznie mieszkańcom nie przeszkadza nepotyzm w dzialaniach RDGK.Dla mnie ostatni rok w ich wykonaniu nie roznil sie bardzo od czasow gdy stery wladzy byly w rekach Rozwoju ,zmienila sie tylko osoba siedzaca na tylnym fotelu;)
  2.Rozpara Sylwia- Dla mnie pani ktora cale dorosle i zawodowe zycie spedzila w Belchatowie a teraz nagle chce ratowac nasza gminne i to jeszcze pod szyldem SLD.
  3.Rzeznik Jaroslaw-akurat na jego temat nasluchalem sie najwiecej,a to dlatego ze konkurencja kopala go z kazdej strony, nawet panowie od p.Sylwi sobie nie odpuscili:).Ze karierowicz,ze sterowany…..itp,itd,az ciezko spamiętać.
  Ja zauwazylem ze jako jedyny kandydat odpowiadal na pytania na forum publicznym.
  4.Szczepocki Andrzej-jezeli kandydat na wojta mowi ze przywroci gminie normalnosc to ja sie pytam co robil do tej pory jako prezes stowarzyszenia ktore mialo wiekszosc w radzie gminy.Uwazam ze zatrudnienie p.Kornackiego do poprawy wizerunku i walki z opozycja to strzal w kolano dla Rozwoju.

  W niedziele pojdziemy wybierac wojta i rade gminy. Osobiscie uwazam ze dla mieszkancow ważniejszy jest wybor rady. To ona ma wspierac i pomagac wojtowi ale rowniez jej obowiazkiem jest kontrolowac i oceniac prace wojta.Dlatego wazne zeby to byli ludzie ktorzy nie beda przychodzic na sesje tylko po to aby zaglosowac tak jak kos inny im nakazal,dla ktorych praca na rzecz Kleszczowa nie jest odskocznia do zalatwiania wlasnych interesow czy dodatkowych „fuch”.
  Nie chce przez kolejne 4 lata ogladac ze pan”A” jest przeciwny tylko dlatego ze pomysl wyszedl od pana”B”.To jest chore!!!!. Nie glosujmy na opcje polityczne glosujmy na konkretnych ludzi ktorych znamy i ktorym jestesmy w stanie zaufac.
  Jeden z internautów podpisal sie „mam juz dość”; ja rowniez
  mam juz dosc.
  https://www.youtube.com/watch?v=CB7kfQ1_YVA

  Ps.Tak na wszelki wypadek zeby zaraz nie zatakowal mnie jakis milosnik teczy oswiadczam ze nie popieram ani nie utozsamiam sie w zaden sposob z ONR-em, natomiast tekst tego utworu trafia do mnie w 100%.Pozdrawiam.


 6. Arkadiusz Klewin napisał(a):

  do idzpan
  Skoro jesteś ze Żłobnicy to powinieneś mnie znać. Ja na Żłobnicy mieszkam od 15 lat. Tak więc nie wiem po co te pytania z której rodziny…
  A jeżeli chodzi o adresy IP to nikt sobie nie wybierał, ale jeśli z jednego pochodzi 300 głosów a innego 85 to jest coś nie tak.. prawda?


 7. cichy napisał(a):

  idzpan po pierwsze to tylko ankieta, jezeli sugerujesz sie ankietami w swoich wyborach to sorry ale jestes lemingiem.wybory wszystko zweryfikuja a i tak smiem twierdzic ze ta ankieta jest bardziej rzetelna niz to co widzialem na info.Po drugie- ty sie dziwisz ludziom ze nie mówią gosno na kogo zaglosuja. W Kleszczowie jak ktos publicznie przyznal by sie ze nie zaglosuje na jedyne sluszne opcje to tak jakby sie sam spałowal.


 8. Iwona napisał(a):

  Co to za ankieta. Juz na wstepie nikt nie widzial oddanych glosow. A na koniec sam administrator zadecydowal komu odebrac glosy. Duzo osob ma internet od innych operatorow, nie musi miec go z areksu. Dlaczego Rzexnik decyduje komu je odebrac? Skoro hest tak wrzechwiedzacy i uczciwy to powinien na wstepie okreslic regulamin a tu go zabraklo. Ankieta podpubliczke. Rzeźnik trzesie dupa to nawet pkorzysta z takich nieudolnych metod. O jakim sprawowaniu wladzy tu mowa. Majac tak mlody wiek i tak niueczciwe zachowanie, co bedzie za cztery lata. Brzydze sie takim postepowaniem i nie chce zeby mnie ktos taki reprezentowal. Precz z Rzeźnikiem!!!!!!!!!!


 9. domikkor napisał(a):

  Co to za śmieszna ankieta, gdy założyciel ankiety manipuluje przy wynikach, a była gdzieś informacja, że głosować można tylko raz ???? – Żenada, nie ma, czym się podniecać, jaka ankieta takie wyniki. . 😉


 10. Stefan napisał(a):

  Uuuuu, jak tylko zobaczyłem tę ankietę, to pomyślałem jakież to będzie pole do popisu dla jedynie słusznych opcji. W tym kontekście stwierdzam, że nie było sensu ani zamieszczać tej ankiety, tym bardziej jej wyników, a najgłupszym było wierzyć w uczciwość nagminnych recydywistow do nie wykorzystania okazji siania propagandy.


 11. Tomi napisał(a):

  I kto w drugiej turze?


 12. Julia napisał(a):

  Wszyscy ale nie k**** CHOJNOWSKI


 13. praktykant napisał(a):

  Julia a jednak 🙂 🙂 🙂


Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Wyniki II tury wyborów na... (1)
  • Avatar użytkownikaJacek { remont ulicy ogrodowej? Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo - nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę,... } – Nov 09, 12:06 AM
 • Kleszczowski dylemat? Wręcz przeciwnie! (2)
  • Avatar użytkownikaJacek { Miejmy nadzieję, że coś się zmieni. Niezależnie od tego czy Pan Michałek wygra trzeba trzymać rękę na pulsie. } – Nov 04, 7:44 PM
  • Avatar użytkownikaKarol { Poświęciłem chwilę i zrobiłem takie zestawienie, po którym dość wyraźnie widać czy i jak szanujemy w Gminie pieniądz: Rewal, który jest w rankingu najbogatszych gmin... } – Nov 02, 10:06 AM
 • KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów... (4)
  • Avatar użytkownikaMieszkaniec { Myślę że nie Jarek może się pakować bo to co ludzie mówiom to chyba Arek będziesz musiał się pakować razem ze swoim góru Slawkiem. Ludzie... } – Oct 29, 6:56 PM
  • Avatar użytkownikaArek { Jarek,pakuj się!!!!! Chojnowski zrobi z tobą porządek już niedługo. Poczyści ze spółek łudzi którzy nie byli lojalni!!! Mam nadzieję, że tak będzie!!!! } – Oct 28, 10:09 PM
  • Avatar użytkownikaJacek { Jeszcze dodam co mi się nasuwa teraz, Otóż z politycznego punktu widzenia (chociaż nie cierpię polityki i polityków), obecny wójt to raczej PO a pomysł... } – Oct 28, 12:24 AM