| Subkrybuj kanał RSS

Koncerty w Bogarcie

13 stycznia 2015 | Autor:
Kategoria: Kultura


W dniu 17.01.2015 (sobota) o 20:30 w Klubie Bogart – w Gomunicach wystąpi zespół „Opiłki„.
Na perkusji zagra Marek Kapłon z legendarnego zespołu TSA, na gitarze prowadzącej – Cezary Błażewicz, a na gitarze basowej twórca największego w Europie festiwalu perkusyjnego oraz organizator „Muzycznych Gliwic” – Wojciech Lasek. W zespole śpiewa młody wokalista Michał Bednarczuk. Grają wyłącznie własne kompozycje osadzone w kanonie ciężkiego rocka z elementami muzyki punk, grundge i rocka progresywnego.

A 24.01.2015 (sobota), również o godz. 20.30 „Sztywny Pal Azji„. Tu wydaje mi się , że nie trzeba zachęty – zespół z łańcuszkiem znanych kawałków. Fakt, że obecnie nie błyszczą na listach przebojów, ale dawniej stanowili siłę przewodnią „Młodej Generacji”.

Poleca Jerzy Maciocha!
(informacje ze strony klubu Bogart)

Odpowiedzi: 8 do wpisu “Koncerty w Bogarcie”

 1. Anna napisał(a):

  W dniu 13.02.2015 o 20:30 w Gomunicach klub BOGARD Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing. Bilet… Maleńczuk się ceni:-)


 2. Efka napisał(a):

  Maleńczuk ostatnio w Stylu się wypowiedział, że jest satanistą…
  http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/mistrz-i-malgorzata/news-domagalik-i-malenczuk,nId,1576244


 3. Parsifal napisał(a):

  Klub Bogart odkryłem praktycznie tuż po zainstalowaniu się w Kleszczowie i od tej pory to moje stałe miejsce dorocznych pielgrzymek. Klub ma świetny kameralny klimat (coś a la chorzowska „Leśniczówka”, czy nawet stara bełchatowska Piwnica) , wyrobioną w większości publikę i „trójkowy” patronat. Czegóż chcieć więcej! To tutaj na żywca chłonąłem Laborkę, Krzaka czy „Kyksa” ze Śląską Grupą Bluesową. Na Urbaniaka się na ten przykład już nie zmieściłem… Bywało i tak. A tzmcyasem już 7 marca na ciasnej scenie Bogarta SBB w swoim klasycznym składzie z Jerzym Piotrowskim, Antymosem Apostolisem i Józefem Skrzekiem!. Całe stado rockowych dinozaurów w jednym miejscu… Niepowtarzalna okazja.


 4. mariusz napisał(a):

  Fakt, zajefajne miejsce. Warto sie tam wybrac ,nawet jesli nazwa jakiegos zespolu niewiele mowi to trafiaja sie mile niespodzianki:)
  Bez tego goscia z broda by tego nie bylo.
  Milo ze wreszcie jakis temat bez biadolenia albo wychwalania naszego kleszczowskiego grajdolka.


 5. Jarosław Rzeźnik napisał(a):

  @Mariusz:
  To co znajduje się na tej stronie zależy bardziej od użytkowników niż od administratorów. Pisz, więc o czym tylko chcesz :)

  A kleszczowski grajdołek jeszcze sprawi, że trzeba będzie o nim pisać, a i czytać będzie się chciało.


 6. mariusz napisał(a):


 7. Jerzy Maciocha napisał(a):

  jerzymaciocha: komentarz do mariusza:mała scena się zgadza, zespół nie -atmosfera w Bogarcie jak widać. Jeszcze są miejsca na Maleńczuka do otrzymania w pubie, na Cochise+Kobra Nocka (koncert ma być wspólny), i na SBB .O te zespoły się pytałem Szefa pubu.


 8. Jerzy Maciocha napisał(a):

  I ponownie udany sobotni wieczór z Cochise w Bogarcie, podobnie jak w przypadku Maleńczuka. Polecam cotygodniowe koncerty w Bogarcie jako antidotum na Saharę kleszczowską.


Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Czy w Naszej Gminie liczy... (1)
  • Avatar użytkownikakasjer { Przykazania: Przemek pamiętaj: 1. Kasa zawsze musi być w korycie. 2. Jeżeli koryto jest za małe i kasy jest za dużo, to trzeba zbudować większe... } – sty 17, 9:29 PM
 • Gmina bez barier-prezesi się zmieniają... (3)
  • Avatar użytkownikawindiarz { Myślę, że gdyby nie ta nieszczęsna winda, to chłopak pracowałby do dziś. Ale jeżeli ciągle winda się psuje, to jak pracownik ma dotrzeć do pracy... } – sty 12, 10:30 PM
  • Avatar użytkownikaPrzemysław Grzegorczyk { Widać kogoś interesuje, bo chłopaka niepełnosprawnego zwolnili z pracy w FRGK motywując likwidacją stanowiska pracy. Co niektórych udało się przesunąć na inne stanowiska i w... } – sty 08, 1:51 PM
  • Avatar użytkownikawindiarz { Przemku przy całym moim poparciu dla Twojej inicjatywy, to jednak radzę Ci, abyś dał sobie siana z tą windą i z tymi podjazdami. Przecież widzisz,... } – gru 27, 11:13 PM
 • Co się dzieje w Fundacji? (1)
 • Stało się. Jedno z najdroższych... (1)
  • Avatar użytkownikafalus { Brawo, brawo, brawo niech żyją inwestycje i nadworny inżynier. Nie ma to jak budować w Kleszczowie :) Ciekawe, czy chociaż zdążą oddać przedszkole przed wyborami.... } – lis 24, 4:25 PM