| Subkrybuj kanał RSS

Dzień Dziecka na osiedlu BSM

27 maja 2015 | Autor:
Kategoria: Kleszczów, Ogólne, Wydarzenia


Otrzymaliśmy prośbę by poinformować o tej inicjatywie co niniejszym czynimy.
Proszę kliknąć poniższy obrazek aby wyświetlić go w większym rozmiarze.
dzien-dziecka-luszczanowice-S

Odpowiedzi: 5 do wpisu “Dzień Dziecka na osiedlu BSM”

 1. Rosa napisał(a):

  Gratuluję pomysłu. Szkoda, że jest on zdublowany z Gokiem i dla wybrańców, bo gdyby była to impreza otwarta dla wszystkich mieszkańców to moim zdaniem winna być w miejscu ogólnie dostępnym np. boisko. No i w oryginale plakatu są podane nazwiska organizatorów a tu tego brak. Mimo wszystko życzę udanej zabawy.


 2. Przemysław Grzegorczyk napisał(a):

  @Rosa, chyba nie do końca się dublują te imprezy. GOK organizuje dzień później. Dziwne tylko, że w tej imprezie też figurują jako jeden z organizatorów. Myślę, że to dla dzieciaków z całej gminy, a nie tylko dla wybrańców.


 3. Jarosław Rzeźnik napisał(a):

  Komuś się chciało, coś zorganizował. Nie narzekajmy.

  Ja opublikowałem taki plakat jaki dostałem, nic nie wycinałem, ani nie dodawałem.


 4. gaguś napisał(a):

  Śmiechu warte, Tarkowska,druga Tarkowska Śluga, Jarzabek organizują dzień dziecka, tak samo jak Bronisław kandydat na Prezydenta RP budował obwodnicę w szczerym polu gdzie nie było prawdopodobnie nawet gotowego projektu, albo to jak poszedł do pewnych ludzi ,którzy przekazali mu gratisowo elektroniczną grę Wiedźmin, a ten rozpływał się z zachwytu. Hipokryzja w naszej Gminie sięgnęła szczytów, najpierw omamiliście ludzi, następnie ich oszukaliście, nabijając sobie kieszenie ,a teraz gdy was ludzie rozszyfrowali próbujecie się rehabilitować, organizując jakiś dzień dziecka, jak jest ich już w Gminie conajmniej sześć, bo w każdej szkole, przedszkolu i na dodatek GOK-u. Ciekawe czy tak naprawdę ci wymienieni sponsorzy dali wam na to pieniądze, a gdyby nawet dali to w wymuszony sposób, bo inaczej podatki do góry. Kazia wie jak się robi kasę to nie zaprzeczalne, ale chyba nikt już w Gminie wam nie uwierzy że robicie to spontanicznie, od serca, nie licząc na zyski polityczne ,a może i inne.Poczytajcie sobie na innym kleszczowskim portalu co o was pisze jeden z radnych, na co was tak naprawdę stać, a tak swoją drogą trzeba było zrobić tą imprezkę za swoje pieniądze, a nie zmuszć innych, gdy ma się trochę władzy, przecież to korupcja.Panie Rzeźnik nie ściemniaj, że ktoś panu to „podrzucił” i pan tak oto to powiesił na swoim portalu. Pan dobrze wie kto panu to zlecił,kto za tym stoi i o co mu chodzi,nie udawaj pan Greka. Pan jest w zmowie z Tarkowską i jej kompanami, tylko się pan nie wydaje, bo Sławek mógłby się zdenerwować. Znowu próbujecie mamić ludzi, jacy wy to cacy jesteście, jacy współczujący, jacy opiekuńczy, jacy mądrzy, niczym anioły, a prawie 90 milionów już od listopada z Gminy wyparowało i nigdy nie wróci. Podwójne ,a nawet i więcej wypłaty, stanowicha to kto pozabierał, a śmieciowisko w Bogumiłowie o którym aż wrze w Gminie to kto buduje czasem nie wasza formacja?? Na osiedlu mówią że podobno razem z Tarkowską , macie organizować referendum, macie kogoś odwoływać, ale kogo?, przecież to wasza formacja w całości sprawuje rządy w Kleszczowie. To chyba dla tej sprawy robicie ten dzień dziecka, aby uzbierać trochę podpisów, i akurat do pana przyszli z ogłoszeniem, a przecież „Razem dla Gminy”,posiada swoją tubę propagandy i fałszu, mogli tam powiesić.Coś pan kręci panie Jarosławie, a może to pan zabiegał o względy Tarkowskiej ,Jarząbka i Ślugi?, Czas pokaże na co was jeszcze stać, takim hipokrytą nie każdy potrafi być, żal mi was.Mam prośbę do mieszkańców, osiedla Łuszczanowice, nie sprzedawajcie się tym cwanym hipokrytom i nie idźcie ze swoimi pociechami na tą ukartowaną farsę, na lizaka i kawałek osmolonej kiełbaski z hiper- marketu, przecież was stać na odrobinę luksusu i godność również, pokażcie tym oszustom co o nich myślicie, nie dajcie się na nowo mamić, nie zniżajcie się do ich poziomu. Zróbcie tak samo jak Polacy z Komorowskim, a zobaczycie Państwo, że to naprawdę było potrzebne, dość farsy i oszustwa w Kleszczowie.


 5. praktykant napisał(a):

  A mówiłem, że gaguś to [ADMIN: Praktykant, próbuj dalej przekazać to co chcesz przekazać jednocześnie nie będąc wulgarnym]


Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Czy w Naszej Gminie liczy... (1)
  • Avatar użytkownikakasjer { Przykazania: Przemek pamiętaj: 1. Kasa zawsze musi być w korycie. 2. Jeżeli koryto jest za małe i kasy jest za dużo, to trzeba zbudować większe... } – sty 17, 9:29 PM
 • Gmina bez barier-prezesi się zmieniają... (3)
  • Avatar użytkownikawindiarz { Myślę, że gdyby nie ta nieszczęsna winda, to chłopak pracowałby do dziś. Ale jeżeli ciągle winda się psuje, to jak pracownik ma dotrzeć do pracy... } – sty 12, 10:30 PM
  • Avatar użytkownikaPrzemysław Grzegorczyk { Widać kogoś interesuje, bo chłopaka niepełnosprawnego zwolnili z pracy w FRGK motywując likwidacją stanowiska pracy. Co niektórych udało się przesunąć na inne stanowiska i w... } – sty 08, 1:51 PM
  • Avatar użytkownikawindiarz { Przemku przy całym moim poparciu dla Twojej inicjatywy, to jednak radzę Ci, abyś dał sobie siana z tą windą i z tymi podjazdami. Przecież widzisz,... } – gru 27, 11:13 PM
 • Co się dzieje w Fundacji? (1)
 • Stało się. Jedno z najdroższych... (1)
  • Avatar użytkownikafalus { Brawo, brawo, brawo niech żyją inwestycje i nadworny inżynier. Nie ma to jak budować w Kleszczowie :) Ciekawe, czy chociaż zdążą oddać przedszkole przed wyborami.... } – lis 24, 4:25 PM