| Subkrybuj kanał RSS

Wideo relacja z XIII sesji Rady Gminy Kleszczów

27 października 2015 | Autor:
Kategoria: DPS, Kleszczów, Ogólne, Rada Gminy, Wideo Relacje


Na stronie Urzędu Gminy dostępna już jest wideo relacja z XIII Sesji RG Kleszczów, która odbyła się w dniu 20 października 2015 roku.
https://www.kleszczow.pl/aktualnosci/relacja-wideo-z-sesji-rady-gminy-kleszczow-ktora-odbyla-sie-20-10-2015-r/
oraz YouTube.

Zachęcamy do obejrzenia ponieważ na sesji poruszano kilka ważnych spraw, m.in.:

 • droga przez wkop,
 • niedopełnienie umowy przez Gminę co do współpracy z inwestorem,
 • zmiany w Statucie gminy,
 • Ksiądz Bednarski opowiada o DPSie,
 • mobbing w GOK.

Odpowiedzi: 11 do wpisu “Wideo relacja z XIII sesji Rady Gminy Kleszczów”

 1. Przemysław Grzegorczyk napisał(a):

  W kwestii przypomnienia. Dzisiaj o godz 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie odbędzie się zebranie wiejskie Sołectwa Kleszczów.
  https://www.kleszczow.pl/aktualnosci/zapraszamy-mieszkancow-na-zebrania-wiejskie/


 2. praktykant napisał(a):

  Coś cicho się tu zrobiło na tym forum. Na urlop wyjechaliście czy co ? Dwa tygodnie minęły i nikomu nie chce się napisać postu. Rozumiem z tego, że nie ma o czym pisać. Idąc tym tokiem myślenia, wszystkim jest dobrze, albo czekacie do następnych wyborów w 2018 r. Wreszcie się uspokoiły nastroje ludu. Brawo! Tak trzymać. A o wybory w 2018 bądźcie spokojni. Znowu wygramy! 🙂


 3. Jarosław Rzeźnik napisał(a):

  @praktykant:
  A może to cisza przed burzą? 🙂

  Nie grzesz pychą sugerując, że lud się uspokoił. Wręcz przeciwnie z tego co słychać w gminie, rozczarowanie waszymi rządami jest duże.
  Dynamika wydarzeń politycznych może przyspieszyć niespodziewanie w najmniej dogodnym momencie.


 4. praktykant napisał(a):

  Rozczarowanie może być duże. Wiem, bo sam byłem przez ponad 20 lat rozczarowany poprzednimi (ciągle takimi samymi) rządami. Zaprawdę powiadam Ci, wtedy rozczarowanie ludu było jeszcze większe. Jarosławie jak myślisz dużo może być zwolenników PIS-u w takiej gminie jak nasza ? Czy może to, że PIS wygrał, stało się w myśl zasady – „Na złość babci odmrożę sobie uszy”. 🙂


 5. Jarosław Rzeźnik napisał(a):

  @praktykant gdzie PiS w gminie naszej wygrał? Czy tak od sasa do lasa komentujesz, że w dwóch sąsiednich zdaniach o podwórku gminnym i krajowym zagajasz?


 6. gaguś napisał(a):

  Zobaczcie jak Andrzej Duda, jeszcze jako poseł, zmasakrował Tuska i resztę tej żałosnej bandy – sejm zaniemówił podczas tego genialnego przemówieni. Andrzej Duda z nikąd się nie wziął ale w telewizja tego nie było że jest taki zdecydowany gość:
  https://www.youtube.com/watch?v=FBwNfa2McUU


 7. praktykant napisał(a):

  Cytuję:
  „@praktykant gdzie PiS w gminie naszej wygrał?”
  Taki wydawało by się inteligentny gość, a takie pytanie mi zadajesz.
  Ej Jarosławie weź no sobie choćby ostatni informator i zobacz dokładnie jak to było z tymi wyborami. 🙂
  PiS w naszej gminie 53,93 %, potem długo, długo nic i dopiero Kukiz’15 11,29 %. Gdzie ty żyjesz na innej planecie ?
  Próbujesz mi wmówić, że PiS w naszej gminie nie wygrał ?
  Teraz to dosypałeś do pieca, żeby tak grzecznie powiedzieć. Nie ma o czym mówić. Spadam stąd, bo jeszcze mi wmówisz, że PO wygrała. 🙂 Żenada.


 8. A jak PIS dojdzie do władzy! !!! napisał(a):


 9. mariusz napisał(a):

  I jak wam podobaja sie dzialania Pisu?
  Ulaskawienie M.Kaminskiego,nocne slubowania sedziow TK

  A co do spraw naszej gminy to na koncu sesji zostal poruszony temat Dni Kleszczowa.
  Warto byloby zadbac aby termin imprezy niepokrywal sie z innymi wydarzeniami w regionie.Z tego co zrozumialem to gwiazda ma byc zespol Perfect i dobrze byloby aby
  stadion bylpelen.
  Czy dobrze uslyszalem na koncu sesji ze przy cmetarzu ma byc budowana droga dojazdowa do smietnika oraz parking przy tej drodze?


 10. Przemysław Grzegorczyk napisał(a):

  @mariusz, w moim przekonaniu jest potrzebna głęboka reforma systemu sądownictwa łącznie z Trybunałem Konstytucyjnym. Niedopuszczalne jest to, żeby aparat sprawiedliwości był upolityczniony. PIS czyści wszystko z pozostałości po PO i nie ma innego wyjścia jeżeli chce cokolwiek zrobić. Tyle, że chyba nie tędy droga aby ustawiać wszystkich swoich, bo w pewnym momencie może wybuchnąć jakaś bomba z opóźnionym zapłonem zrodzona z pomysłów prezesa Jarosława.
  Co do tematów gminnych. Termin Dni Kleszczowa wraca do starych tradycji tj.koniec maja. Gwiazdą jest Perfect https://www.youtube.com/watch?v=1wyxscLilc8 i Poparzeni Kawą https://www.youtube.com/watch?v=N5zzFopcYPI plus disco polo Piękni i Młodzi https://www.youtube.com/watch?v=cU1C7IzcLnw
  Poszedł wniosek o budowę drogi dojazdowej do śmietnika na cmentarzu, ale jak to się potoczy to zależy od UG. Odnośnie parkingu na przeciwko cmentarza Rada Sołecka dostała odpowiedź, że będzie budowany podczas przebudowy ulicy Głównej, czyli pewnie rok 2017, bo nie sadzę aby wcześniej pozałatwiali tematy odszkodowawcze w starostwie i przebrnęli przez przetargi.


 11. A jak PIS dojdzie do władzy! !!! napisał(a):

  Kogo interesuje obecna sytuacja polityczna w Polsce to niech przeczyta: http://wpolityce.pl/m/polityka/274729-ziemkiewicz-punktuje-posla-po-na-sposob-putinowski-to-wy-zniszczyliscie-moja-gazete-rzeczpospolita-bo-dwoch-gosci-spotkalo-sie-pod-smietnikiem a potem obejrzy program o którym mowa: http://www.cda.pl/video/529976a1
  W pełni popieram Rafała Ziemkiewicza i przyznaje rację Markowi Magierowskiemu i Pawłowi Kukizowi.
  Czy zauważyliśmy kto przez 8 lat nami rządził?


Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Wyniki II tury wyborów na... (1)
  • Avatar użytkownikaJacek { remont ulicy ogrodowej? Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo - nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę,... } – Nov 09, 12:06 AM
 • Kleszczowski dylemat? Wręcz przeciwnie! (2)
  • Avatar użytkownikaJacek { Miejmy nadzieję, że coś się zmieni. Niezależnie od tego czy Pan Michałek wygra trzeba trzymać rękę na pulsie. } – Nov 04, 7:44 PM
  • Avatar użytkownikaKarol { Poświęciłem chwilę i zrobiłem takie zestawienie, po którym dość wyraźnie widać czy i jak szanujemy w Gminie pieniądz: Rewal, który jest w rankingu najbogatszych gmin... } – Nov 02, 10:06 AM
 • KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów... (4)
  • Avatar użytkownikaMieszkaniec { Myślę że nie Jarek może się pakować bo to co ludzie mówiom to chyba Arek będziesz musiał się pakować razem ze swoim góru Slawkiem. Ludzie... } – Oct 29, 6:56 PM
  • Avatar użytkownikaArek { Jarek,pakuj się!!!!! Chojnowski zrobi z tobą porządek już niedługo. Poczyści ze spółek łudzi którzy nie byli lojalni!!! Mam nadzieję, że tak będzie!!!! } – Oct 28, 10:09 PM
  • Avatar użytkownikaJacek { Jeszcze dodam co mi się nasuwa teraz, Otóż z politycznego punktu widzenia (chociaż nie cierpię polityki i polityków), obecny wójt to raczej PO a pomysł... } – Oct 28, 12:24 AM