| Subkrybuj kanał RSS

eSport to nie tylko widowisko!

31 maja 2016 | Autor:
Kategoria: eSport, Kleszczów


Dziedzina eSportu doczekuje się coraz większej uwagi, coraz więcej artykułów na ten temat się pojawia. Mamy nadzieję, że dostrzegają to również decydenci w naszej gminie ponieważ pokazuje to, że jako Stowarzyszenie eSport Kleszczów postawiliśmy na strategicznie przyszłościową branżę, której popularnym ośrodkiem na krajowym podwórku może stać się Kleszczów.

Zdjęcie panelu komentatorów na IEM 2016

IEM 2016


Szkoda, że ostatnio w niektórych kręgach, zbliżonych do poprzedniej władzy próbuje nam się rzucać kłody pod nogi kolportując nieprawdziwe i niezasłużone oskarżenia na temat naszego Stowarzyszenia. Apelujemy z tego miejsca by nie niszczyć w zarodku dobrych inicjatyw w naszej gminie tylko dlatego, że pomysłodawcy, inicjatorzy byli czy są przeciwnikami politycznymi.

Wracając do tematu. Dzisiaj na Onecie pojawił się ciekawy artykuł: http://gry.onet.pl/artykuly/e-sport-to-nie-tylko-widowisko-to-takze-nowe-miejsca-pracy-a-nawet-calkiem-nowe/3kkjk6

Autor zwraca w nim uwagę, że eSport to nie tylko granie, ale również cała otoczka specjalistycznych zawodów i umiejętności świata cyfrowego. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem.
Ktoś kiedyś powiedział, że ludzie na ogół obawiają się nieznanego. Spróbujcie Państwo zainteresować się eSportem, poznać go trochę bliżej. Warto!

Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Uwaga remont ul. Głównej w... (7)
  • Avatar użytkownikaJacek { Masz rację powinno pisać się w Czyżowie. Szkoda, że dyskusja schodzi na boczne tory a nie na sprawy merytoryczne. } – kwi 23, 9:32 PM
  • Avatar użytkownikaGit { @ Jacek Warto może nadmienić, że podane przez Ciebie kwoty są netto czyli nikt za tyle nie kupi. A tak w ogóle to wydaje mi... } – kwi 23, 8:11 AM
  • Avatar użytkownikaKoterski { Nie wiem Jacek skąd jesteś ale jak już siejesz propagandę, Napisz poprawnie nazwy miejscowości pisze się Czyżów a nie czyżew } – kwi 22, 9:44 PM
 • Zadyszka, czy trzeci oddech Przewodniczącego... (7)
  • Avatar użytkownikaRobert { Niekwestionowanym liderem gminnej listy rankingowej pozostaje Pan Henryk. Na ostatniej sesji 27.03 w ciągu kilkunastu minut zdobył prawie 200 pkt. Szacun i Wielki podziw dla... } – kwi 04, 8:05 PM
 • Ja śnię, czy to się... (4)
  • Avatar użytkownikaKFC { @Kika, powiedz kto cię "rzeźbił"to Cię pomszczę. Najpierw naucz się gramatyki czyli poprawnego pisania ,najlepiej uczą tego w szkołach podstawowych, ale trzeba je rzetelnie ukończyć.... } – mar 14, 7:52 AM
  • Avatar użytkownikaKika { I co znowu cisza? Na info.bzdura.kleszczów.pl juź się zaczęło kleszczowskie piekiełko. Wzięli się za radnych z Łękińska, ale pewność stuprocentową źe kaźdemu się dostanie. A... } – mar 13, 8:23 AM