| Subkrybuj kanał RSS

eSport to nie tylko widowisko!

31 maja 2016 | Autor:
Kategoria: eSport, Kleszczów


Dziedzina eSportu doczekuje się coraz większej uwagi, coraz więcej artykułów na ten temat się pojawia. Mamy nadzieję, że dostrzegają to również decydenci w naszej gminie ponieważ pokazuje to, że jako Stowarzyszenie eSport Kleszczów postawiliśmy na strategicznie przyszłościową branżę, której popularnym ośrodkiem na krajowym podwórku może stać się Kleszczów.

Zdjęcie panelu komentatorów na IEM 2016

IEM 2016


Szkoda, że ostatnio w niektórych kręgach, zbliżonych do poprzedniej władzy próbuje nam się rzucać kłody pod nogi kolportując nieprawdziwe i niezasłużone oskarżenia na temat naszego Stowarzyszenia. Apelujemy z tego miejsca by nie niszczyć w zarodku dobrych inicjatyw w naszej gminie tylko dlatego, że pomysłodawcy, inicjatorzy byli czy są przeciwnikami politycznymi.

Wracając do tematu. Dzisiaj na Onecie pojawił się ciekawy artykuł: http://gry.onet.pl/artykuly/e-sport-to-nie-tylko-widowisko-to-takze-nowe-miejsca-pracy-a-nawet-calkiem-nowe/3kkjk6

Autor zwraca w nim uwagę, że eSport to nie tylko granie, ale również cała otoczka specjalistycznych zawodów i umiejętności świata cyfrowego. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem.
Ktoś kiedyś powiedział, że ludzie na ogół obawiają się nieznanego. Spróbujcie Państwo zainteresować się eSportem, poznać go trochę bliżej. Warto!

Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Czy w Naszej Gminie liczy... (1)
  • Avatar użytkownikakasjer { Przykazania: Przemek pamiętaj: 1. Kasa zawsze musi być w korycie. 2. Jeżeli koryto jest za małe i kasy jest za dużo, to trzeba zbudować większe... } – sty 17, 9:29 PM
 • Gmina bez barier-prezesi się zmieniają... (3)
  • Avatar użytkownikawindiarz { Myślę, że gdyby nie ta nieszczęsna winda, to chłopak pracowałby do dziś. Ale jeżeli ciągle winda się psuje, to jak pracownik ma dotrzeć do pracy... } – sty 12, 10:30 PM
  • Avatar użytkownikaPrzemysław Grzegorczyk { Widać kogoś interesuje, bo chłopaka niepełnosprawnego zwolnili z pracy w FRGK motywując likwidacją stanowiska pracy. Co niektórych udało się przesunąć na inne stanowiska i w... } – sty 08, 1:51 PM
  • Avatar użytkownikawindiarz { Przemku przy całym moim poparciu dla Twojej inicjatywy, to jednak radzę Ci, abyś dał sobie siana z tą windą i z tymi podjazdami. Przecież widzisz,... } – gru 27, 11:13 PM
 • Co się dzieje w Fundacji? (1)
 • Stało się. Jedno z najdroższych... (1)
  • Avatar użytkownikafalus { Brawo, brawo, brawo niech żyją inwestycje i nadworny inżynier. Nie ma to jak budować w Kleszczowie :) Ciekawe, czy chociaż zdążą oddać przedszkole przed wyborami.... } – lis 24, 4:25 PM