| Subkrybuj kanał RSS

eSport to nie tylko widowisko!

31 maja 2016 | Autor:
Kategoria: eSport, Kleszczów


Dziedzina eSportu doczekuje się coraz większej uwagi, coraz więcej artykułów na ten temat się pojawia. Mamy nadzieję, że dostrzegają to również decydenci w naszej gminie ponieważ pokazuje to, że jako Stowarzyszenie eSport Kleszczów postawiliśmy na strategicznie przyszłościową branżę, której popularnym ośrodkiem na krajowym podwórku może stać się Kleszczów.

Zdjęcie panelu komentatorów na IEM 2016

IEM 2016


Szkoda, że ostatnio w niektórych kręgach, zbliżonych do poprzedniej władzy próbuje nam się rzucać kłody pod nogi kolportując nieprawdziwe i niezasłużone oskarżenia na temat naszego Stowarzyszenia. Apelujemy z tego miejsca by nie niszczyć w zarodku dobrych inicjatyw w naszej gminie tylko dlatego, że pomysłodawcy, inicjatorzy byli czy są przeciwnikami politycznymi.

Wracając do tematu. Dzisiaj na Onecie pojawił się ciekawy artykuł: http://gry.onet.pl/artykuly/e-sport-to-nie-tylko-widowisko-to-takze-nowe-miejsca-pracy-a-nawet-calkiem-nowe/3kkjk6

Autor zwraca w nim uwagę, że eSport to nie tylko granie, ale również cała otoczka specjalistycznych zawodów i umiejętności świata cyfrowego. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem.
Ktoś kiedyś powiedział, że ludzie na ogół obawiają się nieznanego. Spróbujcie Państwo zainteresować się eSportem, poznać go trochę bliżej. Warto!

Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Wyniki II tury wyborów na... (1)
  • Avatar użytkownikaJacek { remont ulicy ogrodowej? Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo - nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę,... } – Nov 09, 12:06 AM
 • Kleszczowski dylemat? Wręcz przeciwnie! (2)
  • Avatar użytkownikaJacek { Miejmy nadzieję, że coś się zmieni. Niezależnie od tego czy Pan Michałek wygra trzeba trzymać rękę na pulsie. } – Nov 04, 7:44 PM
  • Avatar użytkownikaKarol { Poświęciłem chwilę i zrobiłem takie zestawienie, po którym dość wyraźnie widać czy i jak szanujemy w Gminie pieniądz: Rewal, który jest w rankingu najbogatszych gmin... } – Nov 02, 10:06 AM
 • KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów... (4)
  • Avatar użytkownikaMieszkaniec { Myślę że nie Jarek może się pakować bo to co ludzie mówiom to chyba Arek będziesz musiał się pakować razem ze swoim góru Slawkiem. Ludzie... } – Oct 29, 6:56 PM
  • Avatar użytkownikaArek { Jarek,pakuj się!!!!! Chojnowski zrobi z tobą porządek już niedługo. Poczyści ze spółek łudzi którzy nie byli lojalni!!! Mam nadzieję, że tak będzie!!!! } – Oct 28, 10:09 PM
  • Avatar użytkownikaJacek { Jeszcze dodam co mi się nasuwa teraz, Otóż z politycznego punktu widzenia (chociaż nie cierpię polityki i polityków), obecny wójt to raczej PO a pomysł... } – Oct 28, 12:24 AM