| Subkrybuj kanał RSS

eSport to nie tylko widowisko!

31 maja 2016 | Autor:
Kategoria: eSport, Kleszczów


Dziedzina eSportu doczekuje się coraz większej uwagi, coraz więcej artykułów na ten temat się pojawia. Mamy nadzieję, że dostrzegają to również decydenci w naszej gminie ponieważ pokazuje to, że jako Stowarzyszenie eSport Kleszczów postawiliśmy na strategicznie przyszłościową branżę, której popularnym ośrodkiem na krajowym podwórku może stać się Kleszczów.

Zdjęcie panelu komentatorów na IEM 2016

IEM 2016


Szkoda, że ostatnio w niektórych kręgach, zbliżonych do poprzedniej władzy próbuje nam się rzucać kłody pod nogi kolportując nieprawdziwe i niezasłużone oskarżenia na temat naszego Stowarzyszenia. Apelujemy z tego miejsca by nie niszczyć w zarodku dobrych inicjatyw w naszej gminie tylko dlatego, że pomysłodawcy, inicjatorzy byli czy są przeciwnikami politycznymi.

Wracając do tematu. Dzisiaj na Onecie pojawił się ciekawy artykuł: http://gry.onet.pl/artykuly/e-sport-to-nie-tylko-widowisko-to-takze-nowe-miejsca-pracy-a-nawet-calkiem-nowe/3kkjk6

Autor zwraca w nim uwagę, że eSport to nie tylko granie, ale również cała otoczka specjalistycznych zawodów i umiejętności świata cyfrowego. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem.
Ktoś kiedyś powiedział, że ludzie na ogół obawiają się nieznanego. Spróbujcie Państwo zainteresować się eSportem, poznać go trochę bliżej. Warto!

Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Co z odpadami na Głównej? (2)
  • Avatar użytkownikaPrzemysław Grzegorczyk { Pewnie nietrudno, o ile Ekoregion zgłosił w Urzędzie, że nie odbierze odpadów z tego odcinka drogi. Jeżeli zgłosili, to widać w urzędzie nie ma nikogo... } – Aug 15, 11:16 PM
  • Avatar użytkownikaEfka { Tak trudno było w porozumieniu z Komunalką dla tych kilkudziesięciu posesji zorganizować dowiezienie pojemników ze śmieciami do miejsca dostępnego dla śmieciarki z Eko-Regionu? Przemek tym... } – Aug 15, 3:10 PM
 • Kleszczów kontratakuje! (2)
  • Avatar użytkownikaKika { A nie pisałam!!! Radny wrócił z urlopiku i juź to dzięki niemu rada podjęła uchwałę no i oczywiście jego ruchowi na Facebooku. Źałosne to trochę.... } – Jul 15, 11:42 AM
  • Avatar użytkownikaMieszkaniec Kleszczowa { Dlaczego nikt nie pisze nic o tej inicjatywie mieszkancow gminy ktora juz w polo markecie jest widoczna. Mam nadzieje ze w poniedzialek o 16 pod... } – Jul 12, 10:03 PM
 • Nie dla "Rozbioru Kleszczowa!" (1)
  • Avatar użytkownikaStanisław Hejak { W historii ostatnich dziesięcioleci nie było czegoś takiego.Przypominam rok 1948.Ówczesna władza zwierzchnia (oczywiście nie gminna)usiłowała odłączyć WOLICĘ.Wizjonerzy chcieli ją wcielić do gminy Dobryszyce.Wielka zasługa ówczesnych... } – Jul 08, 12:26 PM
 • Jest! Wójt się wreszcie obudził! (4)
  • Avatar użytkownikaRamires { Spokojnie nie martwmy się do przodu. Mamy przecież radnego powiatowego z PIS-u. On nam pomoże, jest specjalistą z wielu specjalizacji. } – Jul 06, 8:10 PM