| Subkrybuj kanał RSS

KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów

21 sierpnia 2018 | Autor:
Kategoria: Kleszczów, Ogólne, Wybory


Niezmiernie miło jest mi poinformować, że w dniu wczorajszym grupy Twój Kleszczów, Młodzi dla Kleszczowa oraz wiele niezależnych osób, zgodnie z zapowiedzią zarejestrowało Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze dla Gminy Kleszczów.
Przymierze to, za Słownikiem Języka Polskiego PWN, m.in. «zgodne współżycie, harmonia z otaczającym światem».
Bez wchodzenia w szczegóły (przyjdzie jeszcze na to pora), w dużym myślowym skrócie, uważamy, że tego właśnie aktualnie brakuje w naszym samorządzie z powodu postawy w głównej mierze aktualnych władz gminy, ale również dawnych włodarzy i decydentów.
Skutkuje to marnym zarządzaniem, indolencją i zastojem. Właśnie tego jako mieszkańcy gminy Kleszczów doświadczamy od kilku lat i nie dziwi fakt, że w społeczeństwie panuje powszechne przekonanie, że w Kleszczowie muszą zajść PRAWDZIWE zmiany.

I trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że do prawdziwych zmian nie doprowadzimy, jeśli pozostawimy obecne władze w urzędzie, ale również, co oczywiste, do prawdziwych zmian nie doprowadzimy jeśli obecne władze wymienimy na takie, które już swoją szansę w przeszłości dostały.

Takie postawienie sprawy prowadzi do oczywistego wniosku, że nie da się dokonać prawdziwych zmian bez postawienia na kolejną grupę naprawdę nowych, świeżych ludzi, którzy od lat udowadniają swoją działalnością publiczną oddanie i troskę o sprawy naszej gminy, a przy tym – i tutaj wracamy do nazwy naszego komitetu – rozumieją właśnie, ogromne znaczenie zgodnego współżycia, które pozwoli usunąć z samorządu dzisiejsze jego wady.

Na zakończenie chcę Państwa prosić, abyście w gronie swoich rodzin, znajomych, sąsiadów uczciwie i poważnie powyższą kwestię przedyskutowali. Ma rację ten Rzeźnik czy nie ma? Wierzę, że dojdziecie do bardzo podobnych wniosków co ja. A stąd już niedaleka droga do poparcia KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów, który jako jedyny tak mocno stawia kwestię odbudowy wspólnoty w społeczeństwie naszej gminy jako warunek konieczny do poprawy jakości rządów w Kleszczowie.

Jarosław Rzeźnik
Lider KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów

Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Wyniki II tury wyborów na... (1)
  • Avatar użytkownikaJacek { remont ulicy ogrodowej? Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo - nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę,... } – Nov 09, 12:06 AM
 • Kleszczowski dylemat? Wręcz przeciwnie! (2)
  • Avatar użytkownikaJacek { Miejmy nadzieję, że coś się zmieni. Niezależnie od tego czy Pan Michałek wygra trzeba trzymać rękę na pulsie. } – Nov 04, 7:44 PM
  • Avatar użytkownikaKarol { Poświęciłem chwilę i zrobiłem takie zestawienie, po którym dość wyraźnie widać czy i jak szanujemy w Gminie pieniądz: Rewal, który jest w rankingu najbogatszych gmin... } – Nov 02, 10:06 AM
 • KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów... (4)
  • Avatar użytkownikaMieszkaniec { Myślę że nie Jarek może się pakować bo to co ludzie mówiom to chyba Arek będziesz musiał się pakować razem ze swoim góru Slawkiem. Ludzie... } – Oct 29, 6:56 PM
  • Avatar użytkownikaArek { Jarek,pakuj się!!!!! Chojnowski zrobi z tobą porządek już niedługo. Poczyści ze spółek łudzi którzy nie byli lojalni!!! Mam nadzieję, że tak będzie!!!! } – Oct 28, 10:09 PM
  • Avatar użytkownikaJacek { Jeszcze dodam co mi się nasuwa teraz, Otóż z politycznego punktu widzenia (chociaż nie cierpię polityki i polityków), obecny wójt to raczej PO a pomysł... } – Oct 28, 12:24 AM