| Subkrybuj kanał RSS

KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów – Kandydaci do Rady Gminy

13 października 2018 | Autor:
Kategoria: Kleszczów, Ogólne, Rada Gminy, Wybory


Marek Rudzki, okręg nr 1, Żłobnica, Dębina

Przemysław Grzegorczyk, okręg nr 3, Kleszczów

Magdalena Tomczewska-Olas, okręg nr 4, Kleszczów

Renata Dąbrówka, okręg nr 5, Kleszczów

Ewa Krawiec, okręg nr 6, Kleszczów

Zbigniew Berłowski, okręg nr 7, Kleszczów

Adam Kotlicki, okręg nr 8, Łękińsko

Adam Książek, okręg nr 10, Łękińsko

Grzegorz Mantyk, okręg nr 11, Kamień, Rogowiec, Słok, Stefanowizna, Czyżów

Krystian Miśkowiec, okręg nr 12, Wola Grzymalina Kolonia, Wolica

Michał Jasek, okręg nr 13, Łuszczanowice

Jarosław Zybura, okręg nr 14, Łuszczanowice

Odpowiedzi: 4 do wpisu “KWW Przymierze dla Gminy Kleszczów – Kandydaci do Rady Gminy”

 1. Jacek napisał(a):

  Dobry Wieczór,

  Widzę, że obecny wójt dostał potężne poparcie od mieszkańców Kleszczowa. Czyżby sieć powiązanych bądź zależnych była aż tak rozległa? Nie głosowałem na byłego przewodniczącego rady ale zrobię to mam dosyć, że Kleszczowem rządzi marazm, brak jakiegokolwiek pomysłu na cokolwiek, brak komunikacji z mieszkańcami, brak wizji, brak pomysłów, brak inwestycji w strefach przemysłowych – żadnej nowej firmy przez długi czas. Co widzę to remonty jeszcze nadających się nawierzchni, remonty w miarę dobrej kostki, przesadyzm, wieczne wyrzucanie kasy w remonty, olbrzymie koszty administracji itd. wiecznie remontowane domy kultury, archiwa dokumentów – na cholerę skoro można wykorzystać pomieszczenia gdzie indziej itd. itd. Gdzie tutaj jest gospodarność, pomysł na Kleszczów. Zero, gdyby nie solpark to Kleszczów nie różniłby się od wielu innych gmin. Za te pieniądze mądry gospodarz zrobiłby dużo bądź bardzo dużo dobrego. W większości przypadków nie chodzi nawet o pięniądze lecz pomysł, energię i chęci. Mam nadzieję, że będzie zmiana. Głosowałem na kogoś innego z dwójki ale zagłosuję na byłego przewodniczącego.


 2. Jacek napisał(a):

  Jeszcze dodam co mi się nasuwa teraz,

  Otóż z politycznego punktu widzenia (chociaż nie cierpię polityki i polityków), obecny wójt to raczej PO a pomysł rozbioru Kleszczowa pochodzi z PIsu czy też innej prawicowej. A więc, można rozumieć, że wybór kogoś, kto jest powiązany z PO będzie szkodliwy dla obrony granic ponieważ Pis jest u władzy i poprze pomysł rozbioru chociażby by zrobić na złość Panu kojarzonego z PO. Wybór Pana Sławka więc obniży szanse Kleszczowa.


 3. Arek napisał(a):

  Jarek,pakuj się!!!!! Chojnowski zrobi z tobą porządek już niedługo. Poczyści ze spółek łudzi którzy nie byli lojalni!!!
  Mam nadzieję, że tak będzie!!!!


 4. Mieszkaniec napisał(a):

  Myślę że nie Jarek może się pakować bo to co ludzie mówiom to chyba Arek będziesz musiał się pakować razem ze swoim góru Slawkiem. Ludzie widzą i co raz głośniej zaczynają mówić o różnych dziwnych tematach związanych z wyborami.


Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Realizacja Jeremie - odpowiedź (4)
  • Avatar użytkownikaJan { O czasów Pani Tarkowskiej w naszej gminie stagnacja. Brak wizji rozwoju gminy. Pieniądze przejadane i stanowiska kolesiami obstawiane są. Nikt z władzy nie liczy się... } – Nov 17, 12:50 PM
  • Avatar użytkownikaLudwik { Żyję już trochę w naszej gminie ale takich bredni jakie napisał Pan Michałek nie czytałem, tym bardziej iż widzę tam czerwoną Jego pieczątkę. Panie Michałek... } – Nov 13, 9:07 PM
  • Avatar użytkownikaKamil { Michał Michałek czyli zastępca wójta Chojnowskiego,odpowiadając na pismo mieszkańca kłamie jak z nut,mało tego on z tego człowieka robi jakiegoś idiotę,nieudacznika.Michaś chyba myśli tak o... } – Nov 09, 2:20 PM
 • Dożynki Gminne 2019 w Wolicy (1)
  • Avatar użytkownikaMłody { Witam ciekawi mnie kiedy podadzą że w naszej gminie są agenci CBA czy dalej będą mówić że jest wszystko ok. Kolejna sprawa to kto zarządza... } – Oct 07, 10:10 PM
 • Wyniki II tury wyborów na... (1)
  • Avatar użytkownikaJacek { remont ulicy ogrodowej? Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo - nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę,... } – Nov 09, 12:06 AM
 • Kleszczowski dylemat? Wręcz przeciwnie! (2)
  • Avatar użytkownikaJacek { Miejmy nadzieję, że coś się zmieni. Niezależnie od tego czy Pan Michałek wygra trzeba trzymać rękę na pulsie. } – Nov 04, 7:44 PM