| Subkrybuj kanał RSS

Wyniki II tury wyborów na Wójta Gminy Kleszczów

4 listopada 2018 | Autor:
Kategoria: Kleszczów, Wójt, Wybory


Wybory Wójta Gminy Kleszczów rozstrzygnięte.

Sławomir Chojnowski – 62,3%
Henryk Michałek – 37,7%

Gratulujemy nowemu – staremu Wójtowi!!

Oby w nowym rozdaniu, z odświeżonym mandatem złapał wiatr w żagle i swoją drugą kadencję mógł zaliczyć jako lepszą od pierwszej. Wtedy na pewno będzie to z korzyścią dla Nas mieszkańców.

Jako opozycja dodamy, że po tych wyborach scena opozycyjna również będzie wyglądać lepiej, co mamy nadzieję, że przełoży się na lepszą jakość rządzenia, bo lepsza opozycja to – przynajmniej w teorii – większe staranie się rządzących.

Jarosław Rzeźnik

Jedna odpowiedź do wpisu “Wyniki II tury wyborów na Wójta Gminy Kleszczów”

 1. Jacek napisał(a):

  remont ulicy ogrodowej?

  Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo – nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę, że odcinek od Głównej jest cały rozkopany jakby coś bardzo złego się działo pod powierzchnią a może prace archeologiczne mają miejsce tam bądź KWB prowadzi tam dalsze prace Na prawdę nie wiem o co chodzi. Przepraszam za ignorancję – może ktoś wyjaśni zresztą jak z dużą większością inwestycji drogowo-budowlanych w Kleszczowie.

  Słyszałem też o pomyśle wybudowania szkoły i wybudowania ulicy Niepodległości, która miałaby połączyć Sportową z Ogrodową. Czy ktoś coś wie na ten temat. To bardzo ciekawa idea i myślę, że szkoła mogłaby stanąć dokładnie na środku terenu między sportową i Ogrodową tak by można było wybudować kilka km dróg, najlepiej dwu lub trzy pasmówkę bo dzisiaj dużo rodziców dojeżdża samochodem i ruch jest spory. Myślę, że koncepcja jest genialna jak szereg innych tudzież zrealizowanych. Ale może nie mam racji?


Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Realizacja Jeremie - odpowiedź (4)
  • Avatar użytkownikaJan { O czasów Pani Tarkowskiej w naszej gminie stagnacja. Brak wizji rozwoju gminy. Pieniądze przejadane i stanowiska kolesiami obstawiane są. Nikt z władzy nie liczy się... } – Nov 17, 12:50 PM
  • Avatar użytkownikaLudwik { Żyję już trochę w naszej gminie ale takich bredni jakie napisał Pan Michałek nie czytałem, tym bardziej iż widzę tam czerwoną Jego pieczątkę. Panie Michałek... } – Nov 13, 9:07 PM
  • Avatar użytkownikaKamil { Michał Michałek czyli zastępca wójta Chojnowskiego,odpowiadając na pismo mieszkańca kłamie jak z nut,mało tego on z tego człowieka robi jakiegoś idiotę,nieudacznika.Michaś chyba myśli tak o... } – Nov 09, 2:20 PM
 • Dożynki Gminne 2019 w Wolicy (1)
  • Avatar użytkownikaMłody { Witam ciekawi mnie kiedy podadzą że w naszej gminie są agenci CBA czy dalej będą mówić że jest wszystko ok. Kolejna sprawa to kto zarządza... } – Oct 07, 10:10 PM
 • Wyniki II tury wyborów na... (1)
  • Avatar użytkownikaJacek { remont ulicy ogrodowej? Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo - nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę,... } – Nov 09, 12:06 AM
 • Kleszczowski dylemat? Wręcz przeciwnie! (2)
  • Avatar użytkownikaJacek { Miejmy nadzieję, że coś się zmieni. Niezależnie od tego czy Pan Michałek wygra trzeba trzymać rękę na pulsie. } – Nov 04, 7:44 PM