| Subkrybuj kanał RSS

CBA w Salusie – o co chodzi?

18 października 2019 | Autor:
Kategoria: Salus, Zdrowie.


Plotki zostały rozwiane, podczas zebrań wiejskich z ust wicewójta Michała Michałka usłyszeliśmy, że do Salusa rzeczywiście zawitało CBA. Z różnych plotek jakie dochodziły do naszych uszu wyłaniał się obraz rzekomych nieprawidłowości finansowych.

Postanowiliśmy sprawdzić ten temat w miarę naszych skromnych możliwości.
Salus, jak każda spółka składa coroczne sprawozdania finansowe, które są ogólnie dostępne. Za rok 2017 ktoś co prawda źle zeskanował pliki, przez co są bardzo słabo czytelne, ale rok 2018 już jest w porządku.

Sprawozdanie finansowe za rok 2018. (PDF)
Sprawozdanie z działalności za rok 2018. (PDF)

Po zapoznaniu się z tymi dokumentami zdecydowaliśmy o wystosowaniu kilku pytań do Wójta Gminy Kleszczów z wykorzystaniem „Interpelacji”, którą może złożyć każdy radny Rady Gminy Kleszczów.
Poniżej interpelacje złożone przez radnego Pana Adama Książka.

Interpelacja nr 1 (plik PDF po kliknięciu w obrazek)

Interpelacja nr 2 (plik PDF po kliknięciu w obrazek)

Interpelacje złożono 15 października 2019, Wójt ma 14 dni na udzielenie odpowiedzi.

Tagi: , ,

Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Realizacja Jeremie - odpowiedź (4)
  • Avatar użytkownikaJan { O czasów Pani Tarkowskiej w naszej gminie stagnacja. Brak wizji rozwoju gminy. Pieniądze przejadane i stanowiska kolesiami obstawiane są. Nikt z władzy nie liczy się... } – Nov 17, 12:50 PM
  • Avatar użytkownikaLudwik { Żyję już trochę w naszej gminie ale takich bredni jakie napisał Pan Michałek nie czytałem, tym bardziej iż widzę tam czerwoną Jego pieczątkę. Panie Michałek... } – Nov 13, 9:07 PM
  • Avatar użytkownikaKamil { Michał Michałek czyli zastępca wójta Chojnowskiego,odpowiadając na pismo mieszkańca kłamie jak z nut,mało tego on z tego człowieka robi jakiegoś idiotę,nieudacznika.Michaś chyba myśli tak o... } – Nov 09, 2:20 PM
 • Dożynki Gminne 2019 w Wolicy (1)
  • Avatar użytkownikaMłody { Witam ciekawi mnie kiedy podadzą że w naszej gminie są agenci CBA czy dalej będą mówić że jest wszystko ok. Kolejna sprawa to kto zarządza... } – Oct 07, 10:10 PM
 • Wyniki II tury wyborów na... (1)
  • Avatar użytkownikaJacek { remont ulicy ogrodowej? Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo - nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę,... } – Nov 09, 12:06 AM
 • Kleszczowski dylemat? Wręcz przeciwnie! (2)
  • Avatar użytkownikaJacek { Miejmy nadzieję, że coś się zmieni. Niezależnie od tego czy Pan Michałek wygra trzeba trzymać rękę na pulsie. } – Nov 04, 7:44 PM