| Subkrybuj kanał RSS

Fundacja i program Jeremie – jak wygląda jego realizacja?

24 października 2019 | Autor:
Kategoria: FRGK, Rada Gminy, Wójt


Minęły kolejne miesiące, może nawet lata odkąd Kleszczowska Fundacja uwikłała siebie oraz swój kapitał w program pożyczek Jeremie.
Tematu warto pilnować ponieważ osoby, które pośrednio swoimi decyzjami „wpakowały” Fundację na to pole minowe niestety wciąż mają wpływ na kleszczowski samorząd. Dało się już wcześniej słyszeć słowa krytyki za to, że Fundacja się w to „wpakowała”, ale jak sprawy się mają po czasie?

Jeden z mieszkańców naszej gminy złożył stosowne zapytanie zarówno do Wójta jak i do samej Fundacji.
Poniżej treść pisma:

Czekamy na odpowiedź.

Zostaw odpowiedź

Ostatnie komentarze:

 • Realizacja Jeremie - odpowiedź (4)
  • Avatar użytkownikaJan { O czasów Pani Tarkowskiej w naszej gminie stagnacja. Brak wizji rozwoju gminy. Pieniądze przejadane i stanowiska kolesiami obstawiane są. Nikt z władzy nie liczy się... } – Nov 17, 12:50 PM
  • Avatar użytkownikaLudwik { Żyję już trochę w naszej gminie ale takich bredni jakie napisał Pan Michałek nie czytałem, tym bardziej iż widzę tam czerwoną Jego pieczątkę. Panie Michałek... } – Nov 13, 9:07 PM
  • Avatar użytkownikaKamil { Michał Michałek czyli zastępca wójta Chojnowskiego,odpowiadając na pismo mieszkańca kłamie jak z nut,mało tego on z tego człowieka robi jakiegoś idiotę,nieudacznika.Michaś chyba myśli tak o... } – Nov 09, 2:20 PM
 • Dożynki Gminne 2019 w Wolicy (1)
  • Avatar użytkownikaMłody { Witam ciekawi mnie kiedy podadzą że w naszej gminie są agenci CBA czy dalej będą mówić że jest wszystko ok. Kolejna sprawa to kto zarządza... } – Oct 07, 10:10 PM
 • Wyniki II tury wyborów na... (1)
  • Avatar użytkownikaJacek { remont ulicy ogrodowej? Ostatnio zaczął się remont ulicy Ogrodowej. Rozumiem, że był nieodzowny?. Czyżby się coś działo - nie zauważyłem niczego jeżdżąc tam ale widzę,... } – Nov 09, 12:06 AM
 • Kleszczowski dylemat? Wręcz przeciwnie! (2)
  • Avatar użytkownikaJacek { Miejmy nadzieję, że coś się zmieni. Niezależnie od tego czy Pan Michałek wygra trzeba trzymać rękę na pulsie. } – Nov 04, 7:44 PM